Oksiduoto vario efektas

Verderame_Wall Painting

Verderame_Wall Painting Decoramentum.lt 2022-04-02
Decoramentum - Mikrocementas, dekoratyviniai tinkai ir dažai bei priedai

Verderame_Wall Painting - tai dekoratyvinė danga su natūraliu žalio vario oksidacijos efektu vidaus ir lauko darbams.

VERDERAME_WALL PAINTING yra vandens pagrindu pagaminta dekoratyvinė sistema, susidedanti iš pirminio sluoksnio – dažų su metalo dalelėmis Verderame_WP Fondo ir oksiduojančio skysčio Verderame_WP Liquido Antichizzante.

Ši medžiaga sukuria tokį pat efektą kaip ir natūralus vario oksidavimas esant atmosferos poveikiui.

Gali būti naudojama ne tik sienų, bet ir kitų interjero elementų (pvz. šviestuvų, vazų, statulėlių, rėmų ir t.t.) dekoravimui.

Decoramentum - Mikrocementas, dekoratyviniai tinkai ir dažai bei priedai
Naudojimas ir eiga
VERDERAME_Wall Paintingdengiamas dviem sluoksniais. Dekoruojamas paviršius turi būti sausas, švarus, be drėgmės ir druskos dėmių.
1

Kruopščiai išmaišykite VERDERAME_WP Fondo ir padenkite pirmąjį sluoksnį neskiesto arba atskiesto max.10 proc. vandens teptuku arba voleliu.

2

Mažiausiai po 4 val. denkite antrąjį sluoksnį.

3

Praėjus mažiausiai 12 val. denkite VERDERAME_WP Liquido Antichizzante venu sluoksniu, naudodami atitinkamą įrankį - kempinę, teptuką, kempininį volelį ir pan.

4

Tam, kad sustiprintumėte oksidacijos procesą, galite kartoti VERDERAME_WP Liquido Antichizzante dengimo procedūrą kas 2 valandas.

5

Prieš dengiant dekoruotą paviršių apsauginiu laku 2SCREEN, rekomenduotina išlaukti mažiausiai 48 val. po paskutinės oksidavimo procedūros.

6

2SCREEN - bespalvė danga vandens pagrindu, naudojama paviršiams su oksidacijos efektu apsaugoti, vidaus ir lauko darbams. Nedaug atskiestu produktu padengti švarų paviršių, naudojant volelį ar purškimo įrangą.

Apytikrė išeiga:10-14 m²/l, dengiant dviem sluoksniais, priklausomai nuo pagrindo tipo ir jo įgeriamumo.