Akrilinis gruntas

NOVAPRIMER

NOVAPRIMER Decoramentum.lt 2022-04-05
Decoramentum - Mikrocementas, dekoratyviniai tinkai ir dažai bei priedai

NOVAPRIMER – akrilinis gruntas vandens pagrindu su vidutinės frakcijos smėliu, atliekantis gerą izoliacijos funkciją, net esant kontaktui su stipriai šarminėmis medžiagomis.

NOVAPRIMER sukurtas specialaus rišiklio, pagaminto iš tvarios biomasės pagrindu, kas leidžia sumažinti anglies pėdsaką ir apsaugoti aplinką. Pagerina kitų produktų dengimą ir sukibimą su pagrindu. Vidaus ir lauko darbams.

Pagrindo paruošimas ir naudojimas

NOVAPRIMER naudojamas paruoštiems sausiems, švariems paviršiams, kurių pagrindą sudaro gipsinis, kalkinis ar cemento tinkas, taip pat dažytiems paviršiams, pašalinus dulkes ir nešvarumus. Jeigu pagrindas yra labai absorbuojantis ar kalkinis, padenkite jį giluminiu gruntu.

Denkite NOVAPRIMER, atskiestą vandeniu 50-80% vienu ar dviem sluoksniais. Geriausias rezultatas pasiekiamas kai produktas (atskiestas) dengiamas teptuku nuo paviršiaus viršaus į apačią. Taip pat galima naudoti volelį ar purškimo įrangą.

Techniniai duomenys
  • Apytikrė išeiga: 8-10 m²/L, dengiant vienu sluoksniu.
  • Lyginamasis svoris: 1.39 +/- 0.05 g/ml
  • Džiūvimo laikas: 24 val., priklausomai nuo pagrindo tipo ir jo įgeriamumo, taip pat nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.