Dekoratyviniai dažai

CeboStyle Antico

CeboStyle Antico Decoramentum.lt 2022-04-05
Decoramentum - Mikrocementas, dekoratyviniai tinkai ir dažai bei priedai

CeboStyle Antico - vandens pagrindo, pilnai dengiantys plaunami dažai su perlamutro efektu.

Produktas atitinka paskutines interjero dekoravimo tendencijas ir naudojamas siekiant suteikti paviršiams ypatingo šviesos žaismo klasikinio ar modernaus stiliaus interjeruose. Produktas tiekiamas 13-kos paruoštų naudojimui bazių.

Produkto informaciniai dokumentai:
Naudojimas
Paviršiaus paruošimas

Naudojamas visiems paviršiams, kurių pagrindą sudaro gipsinis, kalkinis ar cemento tinkas. Kruopščiai nuvalykite paviršių ir, jei reikia, pataisykite bei išlyginkite pagrindą. Veliūriniu voleliu padenkite vieną ar du sluoksnius FONDOPLUS (akriliniai dažai su smulkiomis kvarco dalelėmis), atskiedę juos vandeniu 10%.

Dengimas teptuku

CEBOSTYLE ANTICO dengiamas neskiestas dviem sluoksniais specialiu CeboSi teptuku (tiekiamas 2.5” ir 4” dydžio): įmerkite teptuką į produktą ir denkite kryžmai lengvais brūkštelėjimais, stengdamiesi paskirstyti dažus kuo ploniau ir nepalikti nepadengtų plotų. Pirmąjam sluoksniui visiškai išdžiūvus (po maždaug 4-6 val.), tuo pačiu būdu padenkite antrąjį sluoksnį.

Veliūro efektas

Padenkite CEBOSTYLE ANTICO vienu sluoksniu specialiu CeboSi teptuku (2.5” ar 4” dydžio): įmerkite teptuką į produktą ir denkite kryžmai lengvais brūkštelėjimais, stengdamiesi paskirstyti dažus kuo ploniau ir nepalikti nepadengtų plotų. Pirmąjam sluoksniui visiškai išdžiūvus (po maždaug 4-6 val.), tuo pačiu būdu padenkite antrąjį sluoksnį. Tada nelaukdami kol dažai išdžiūs, iš karto užtrinkite juos sukamaisiais judėsiais. naudodami lanksčią plastikinę glaistyklę. Tokiu būdu išgausite „veliūro” efektą.

Techniniai duomenys
  • CEBOSTYLE ANTICO sudėtyje yra 31 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 6 – 12 m²/l, dengiant dviem sluoksniais, priklausomai nuo dengimo būdo.
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.1 g/cm³
  • PH: 8.5 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 4-6 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.