Dekoratyviniai dažai

CeboSi Setoso

CeboSi Setoso Decoramentum.lt 2022-04-05
Decoramentum - Mikrocementas, dekoratyviniai tinkai ir dažai bei priedai

CeboSi Setoso – akriliniai, vandens pagrindo, plaunami dažai vidaus darbams su prislopintu šilko atspindžiu ir malonūs lietimuisi.

Tai idealus produktas, sukuriantis rafinuotus dekoratyvinius subtilaus aksominio šešėlio ir šviesos žaismo efektus, puikiai derančius klasikinio ar modernaus stiliaus interjeruose. Be savo estetinės vertės, produktas pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis: atsparumu vandeniui, elastingumu, patvarumu.

Paviršiaus paruošimas

Dažai naudojami lygiems, sausiems, švariems paviršiams, kurių pagrindą sudaro cementinis, kalkinis ar gipsisnis tinkas. Įsitikinkite, kad pagrindas yra idealiai švarus, lygus ir sausas. Veliūriniu voleliu padenkite vieną ar du sluoksnius CEBOSI FONDO  (gruntiniai akriliniai dažai su smulkiomis kvarco dalelėmis), atskiedę juos vandeniu 5 % ir užtonuotais tuo pačiu pigmentu kaip ir CEBOSI SETOSO.

Dengimas mentele

Denkite neskiestą CEBOSI SETOSO vienodu sluoksniu, naudodami plastikinę mentelę. Imkite pakankamą produkto kiekį ir denkite 2-3 m² plotą, tada perbraukite paviršių švaria mentele, kad pašalintumėte produkto perteklių. Pirmąjam sluoksniui visiškai išdžiūvus (po maždaug 4-6 val.), padenkite antrąjį sluoksnį tokiu pat būdu. Vėl perbraukite paviršių švaria mentele, stengdamiesi nekartoti pirmojo sluoksnio rašto, kad sukurtumėte šviesos ir šešėlio žaismo efektą.

Apytikrė išeiga: 4 m²/l.

Dengimas teptuku

Denkite CEBOSI SETOSO, atskiestą vandeniu 25-30 % dviem sluoksniais specialiu CeboSi teptuku (tiekiamas 2,5″ ir 4″dydžio) įmerkite teptuką į produktą ir denkite kryžmai lengvais brūkštelėjimais, stengdamiesi nepalikti nepadengtų plotų. Pirmąjam sluoksniui visiškai išdžiūvus, (po maždaug 4-6 val.), padenkite antrąjį sluoksnį tuo pačiu būdu.

Apytikrė išeiga: 8 m²/l.

Apsauga:  CEBOSI SETOSO galima padengti CEBOTATTO (skaidri danga vidaus darbams) tam, kad išgautumėte labai matinį, prisilietimui malonų paviršių, primenantį zomšą. Papildomai CEBOTATTO pariškina spalvą ir suteikia paviršiui puikų atsparumą įbrėžimams.

Techniniai duomenys
  • CEBOSI SETOSO sudėtyje yra 18 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 4 – 8 m²/l, priklausomai nuo dengimo būdo.
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.08 g/cm³
  • pH: 8 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 4-6 val. tarp sluoksnių. Pilnai idžūsta po 8-12 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.