CeboStone

 1 m² kaina: 3,16Eur

CEBOSTONE – vandens pagrindo, akriliniai dažai vidaus ir išorės darbams. Juos yra labai lengva naudoti, jie idealiai tinka gipsiniams, kalkiniams ir cemento paviršiams. Dažų tekstūra leidžia išgauti originalų dekoratyvinį efektą, kuris apjungia matinius, švelniai grublėtus ir lygius paviršiaus plotus bei sukuria šviesos ir šešėlio žaismą. Produktas idealiai tinka visuomeninių ar privačių interjerų bei eksterjerų apdailai, taip pat istorinių pastatų ar gyvenamųjų namų restauravimui.

Paviršiaus paruošimas

Dažai naudojami visiems paviršiams, kurių pagrindą sudaro cementinis, kalkinis ar gipsinis tinkas, net jei jis yra nudažytas. Gerai nuvalykite paviršių ir, jei reikia, pataisykite bei išlyginkite pagrindą. Voleliu padenkite vieną ar du sluoksnius FONDO PLUS, atskiedę jį vandeniu 10%.

Naudojimas

Teptuko efektas: Atskieskite CEBOSTONE daugiausia 5 % vandens ir denkite vienu sluoksniu vidutinio dydžio teptuku (7x13 ar 10x3 cm) kryžmais judesiais, kad išgautumėte pasikartojančias šiurkščias ir lygias paviršiaus zonas.

SAND (smėlio) efektas: Denkite CEBOSTONE, tonuotą 221/F spalva vidutinio dydžio teptuku kryžmais judesiais, kad išgautumėte pasikartojančias šiurkščias ir lygias paviršiaus zonas.

RAIN (lietaus) efektas: Denkite CEBOSTONE, tonuotą 221/F spalva vidutinio dydžio teptuku vertikalia ar horizontalia kriptimi, priklausomai nuo pasirinkto galutinio efekto. Dar drėgną paviršių ta pačia kriptimi dekoruokite specialiu įrankiu Lietaus efektui išgauti, pabrėždami teptuko sukurtą raštą. Patartina dengti ir dekoruoti paviršių maždaug vieno metro pločio juostomis.

CEBOSTONE taip pat galima naudoti kaip pagrindą CEBOKISS ir CEBOSTYLE ANTICO dažams.

Techniniai duomenys

  • CEBOSTONE sudėtyje yra 10 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 7 – 8 m²/l, priklausomai nuo pasirinkto dekoratyvinio efekto.
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.65 g/cm³
  • pH: 8.5 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 4-6 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.

Techninių duomenų lapas ENG

Saugos duomenų lapas LT

Saugos duomenų lapas ENG

Panašios prekės