CeboSpark

1 m² kaina: 4,25 Eur

CEBOSPARK – vandens pagrindo, matiniai dažai vidaus darbams, sukuriantys rafinuotą dekoratyvinį efektą privačiuose bei visuomeniniuose interjeruose. CEBOSPARK yra lengva naudoti, todėl jais galima dengti daugelį paviršių. Dengiant produktą vienu sluoksniu, išgaunamas šviesos ir šešėlio žaismo efektas. Padengimas dviem sluoksniais leidžia išgauti vienodesnį ir ryškesnės spalvos paviršių. Abiems atvejais dažų papildymas blizgučiais CEBOMAGIC arba CEBOGLITTER padeda sukurti puošnesnį dekoratyvinį efektą, kuris apjungia matinį dažų paviršių ir žėrintį blizgučių spindėsį. Ši sistema yra labai universali, nes leidžia išgauti neribotą variantų kiekį, derinant skirtingus dažų ir blizgučių atspalvius, o taip pat taikant skirtingus dengimo būdus.

Paviršiaus paruošimas

Dažai naudojami visiems paviršiams, kurių pagrindą sudaro cementinis, kalkinis ar gipsinis tinkas. Gerai nuvalykite paviršių ir, jei reikia, pataisykite bei išlyginkite pagrindą. Voleliu padenkite vieną ar du sluoksnius FONDOPLUS, atskiedę jį vandeniu 10%

Naudojimas

Pustonio efektas: Į tonuotą CEBOSPARK įdėkite CEBOMAGIC arba norimos spalvos CEBOGLITTER ir atskieskite produktą 20% vandens. Padenkite juo paviršių, naudodami specialų CeboSi teptuką kryžmais judesiais vienu sluoksniu.
Pilno tono efektas: Į tonuotą CEBOSPARK įdėkite CEBOMAGIC arba norimos spalvos CEBOGLITTER ir atskieskite produktą 20% vandens. Padenkite juo paviršių, naudodami specialų CeboSi teptuką kryžmais judesiais dviem sluoksniais. Antrąjį sluoksnį denkite pirmajam visiškai išdžiūvus (po 6-8 val.).
Galima naudoti CEBOMAGIC ar CEBOGLITTER abiems dekoro sluoksniams, kad išgautumėte labai žėrintį efektą arba pridėti juos į CEBOSPARK antrąjį sluoksnį, kad gautumėte subtilesnį efektą.

CEBOSPARK su įmaišytais priedais turi būti sunaudojami per 6 dienas.

Techniniai duomenys

  • CEBOSPARK sudėtyje yra 30 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 7 – 10 m²/l priklausomai nuo dengimo būdo.
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.32 g/ cm³
  • pH: 8.5 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 6-8 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.

Techninių duomenų lapas ENG

Saugos duomenų lapas LT

Saugos duomenų lapas ENG

Panašios prekės