CeboSi Riflessi

1 m² kaina: 4,17 Eur 

CEBOSI RIFLESSI – akriliniai, vandens pagrindo, pusiau skaidrūs, plaunami dažai vidaus darbams su perlamutriniu (sidabriniu arba auksiniu) atspindžiu. Be tradicinio naudojimo būdo (lygus efektas), CEBOSI RIFLESSI gali būti dengiami ant reljefo, išgaunamo dekoratyvinių tinkų ar glaistų pagalba.  Taip pat į CEBOSI RIFLESSI galima įmaišyti dekoratyvinį priedą CEBOLUX, pagamintą natūralaus žėručio pagrindu.

Paviršiaus paruošimas

Dažai naudojami lygiems, sausiems, švariems paviršiams, kurių pagrindą sudaro cementinis, kalkinis ar gipsisnis tinkas. Pieš naudojant CEBOSI RIFLESSI, trumpo plauko voleliu nugruntuoti pagrindą gruntu CEBOSI FONDO, tonuotu ta pačia spalva kaip ir CEBOSI RIFLESSI vienu ar dviem sluoksniais. Jeigu pagrindas yra labai absorbuojantis, paviršių padengti pirmu sluoksniu CEBOSI FONDO, atskiestu 10% vandens.

Naudojimas

CEBOSI RIFLESSI yra paruošti naudojimui ir dengiami vienu sluoksniu, naudojant specialų CeboSi teptuką (tiekiamas 2.5” ir 4” dydžio): denkite paviršių kryžmai lengvais brukštelėjimais stengdamiesi nepalikti nepadengtų plotų.  Sausu teptuku perbraukite nudažytą paviršių tam, kad pašalintumėte potepių užėjimą vieną ant kito.

CEBOSI RIFLESSI taip pat galima dengti,naudojant sintetinę pirštinę: įmerkite pirštinę į neskiestą produktą ir dažykite vienodais žiediniais judesiais.

Dengimas ant reljefo

Nerūdijančio plieno mentele padenkite vieną ploną sluoksnį akrilinės dangos CEBOIDEA, užtonuotą ta pačia spalva kaip ir CEBOSI RIFLESSI.  Iš karto dekoruokite paviršių įrankiu "tūkstantis linijų", formuodami horizontalius arba vertikalius dryžius. Kol produktas dar yra drėgnas, priglostykite jį plastikine galaistykle, laikydamiesi rašto kripties. Kai CEBOIDEA visiškai išdžiūs, nušveiskite paviršių švitriniu popieriumi, kad pašalintumėte nelygumus. Padenkite CEBOSI RIFLESSI vienu sluoksniu, naudodami celiuliozinę kempinę ir laikydamiesi rašto kripties.

Techniniai duomenys

  • CEBOSI RIFLESSI sudėtyje yra 35 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 8 – 10 m²/l
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.04 g/cm³
  • pH: 8.5 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 4-6 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.

Techninių duomenų lapas ENG

Saugos duomenų lapas LT

Saugos duomenų lapas ENG

  • Item

Panašios prekės