CeboGranit

1 m² kaina: 5,94Eur 

CEBOGRANIT- dekoratyvinė, „kvėpuojanti“ sienų danga vidaus ir išorės darbams, pagaminta akrilinių dervų ir natūralaus smėlio pagrindu. Leidžia sukurti vienodą matinį paviršių su subtiliu taškuotu efektu.
Savo stiprumo ir aukšto atsparumo aplinkos taršai (purvinimuisi) dėka, ši danga idealiai tinka privačių namų ir viešųjų objektų (parduotuvių, viešbučių, laiptinių, holų) sienų, o taip pat fasadų apdalai.

Paviršiaus paruošimas

Naudojama visiems paviršiams, kurių pagrindą sudaro gipsinis, kalkinis ar cemento tinkas. Nuvalykite paviršių, tada voleliu padenkite vieną sluoksnį CEBOFIX R (akrilinis kvarcinis gruntas), atskiedę jį vandeniu 20-30%.

Naudojimas

CEBOGRANIT paruoštas naudojimui ir dengiamas dviem sluoksniais nerūdijančio plieno mentele. Padenkite pirmąjį vienodo storio sluoksnį. Pirmajam sluoksniui visiškai išdžiūvus (mažiausiai po 12 val.), padenkite antrąjį sluoksnį. Kol produktas nėra visai išdžiūvęs, priglodinkite paviršių mentele.
Kai CeboGranit visiškai išdžiūs, padenkite jį CEBOFLOW (skaidrus apsauginis produktas, pagamintas specialių fluoruotų polimerų pagrindu). CEBOFLOW sukuria nematomą barjerą, atstumiantį vandenį ir apsaugantį paviršių nuo drėgmės ir purvo.

Techniniai duomenys

  • CEBOGRANIT sudėtyje yra 30 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išeiga: 1,2 – 1,4 m²/l, priklausomai nuo dengimo būdo.
  • Išvaizda: pasta
  • Lyginamasis svoris: 1.75 kg/l
  • pH: 8 – 9
  • Atsparumas plovimui: produktas atlaiko įprastą kasdienį valymą.
  • Džiūvimo laikas: 12 val. tarp sluoksnių. Pilnai idžūsta po 24 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.

Techninių duomenų lapas ENG

Saugos duomenų lapas LT

Saugos duomenų lapas ENG

Panašios prekės