CeboGlam

1 m² kaina: 6,90 Eur 

CEBOGLAM – dekoratyvinė sienų danga, pagaminta mineralinių vaškų ir metalinių pigmentų pagrindu. Naudojant CEBOGLAM išgaunamas perlamutrinės lazūros efektas, kuris praturtina rafinuotus ir prabangius CEBOART MARMORINO ir CEBOART STUCCO paviršius klasikinio ar modernaus stiliaus interjeruose. Be to, produktas yra atsparus vandeniui ir užtikrina ilgalaikę dekoro apsaugą nuo drėgmės ir purvo.

CEBOGLAM tiekiama keturių paruoštų naudojimui bazių: Argento (sidabras), Oro (auksas), Oro Rosso (raudonas auksas) ir Rame (varis).

Paviršiaus paruošimas

CEBOGLAM naudojama ant visų paviršių, padengtų CEBOART MARMORINO ir CEBOART STUCCO (kalkiniai dekoratyviniai tinkai). Smulkesnės informacijos ieškokite šių produktų aprašymuose.

Naudojimas

Visiškai lygų ir išdžiūvusį CEBOART MARMORINO ar CEBOART STUCCO paviršių nerūdijančio plieno mentele kryžminiais judesiais denkite CEBOGLAM, laikydamiesi rašto, išgauto su CEBOART MARMORINO ar STUCCO. Pirmąjam sluoksniui pilnai išdžiūvus (po 4-6 val.) tokiu pat būdu padenkite antrąjį sluoksnį. Praėjus maždaug 2 val., bet dar drėgną paviršių poliruokite švaria nerūdijančio plieno mentele.

Techniniai duomenys

  • CEBOGLAM sudėtyje yra 45 g/l lakiųjų organinių junginių.
  • Apytikrė išvaizda: 10 m²/l
  • Išvaizda: skystis
  • Lyginamasis svoris: 1.10 – 1.15 g/cm³
  • pH: 8 – 9
  • Džiūvimo laikas: 4-6 val. tarp sluoksnių. Pilnai idžūsta po 24 val., priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir santykinės drėgmės.

Techninių duomenų lapas ENG

Saugos duomenų lapas LT

Saugos duomenų lapas ENG

Panašios prekės