Dekoratyvinės plokštės

Dekoratyvinės plokštės

PanelPiedra®- PanelStone® - Dekoratyvinės akmens plokštės vidaus ir išorės sienų apdailai.

Lengvos, stilingos ir prabangios dekoratyvinės plokštės. Naudojamos vidaus sienų bei lubų apdailai, taip pat tinka fasadams, terasoms ir kitoms išorės sienoms. Neįtikėtinai natūraliai atrodančios. Greitai montuojamos, nereikalauja sienų paruošimo.

Vienos plokštės (1 kv.m.) kaina 130,00 Eur.

Plokštės struktūra:

Pirmasis sluoksnis -  tai 3-5 milimetrų betono polimero sluoksnis, sudarytas iš 15% dervos mišinio su atitinkamu katalizatoriumi ir 85% kitų medžiagų (kalcio karbonatas, dolomitai, silikatai, aliuminai, melaninai ir ugniai atsparios medžiagos). Vadinamas „Stone“ – akmeniu.

Antrasis sluoksnis sudarytas iš atvirų ląstelių poliuretano putų, kurios suteikia plokštei labai gerą šiluminę ir garso izoliaciją. Vadinamas "Poliuretanu".

Kodėl verta dekoruoti savo namus akmens plokštėmis PanelStone®?

Akmens plokštė yra dekoratyvinis elementas, kuris, be vizualinio aspekto, turi daugybę kitų privalumų. Naudodami šio tipo apdailos plokštes, jūs turite galimybę įsirengti savo svajonių namus – klasikinio ar kaimiško interjero arba modernaus bei minimalistinio stiliaus  interjero. Dėka to, kad šios dekoratyvinės akmens plokštės gaminamos daugybės įvairių tekstūrų, spalvų ir formų, dekoravimo galimybės yra praktiškai neribotos.

Kur jos gali būti naudojamos?

Nesvarbu, ar norite turėti jaukią svetainę su židiniu, dekoruotu akmens plokštėmis, ar iš esmės pakeisti savo namų sienas, šios dekoratyvinės plokštės yra puikus sprendimas šiems tikslams įgyvendinti. Be to jos tinka fasadų, terasų bei kitų lauko sienų apdailai.

Akmens plokščių PanelStone® privalumai.

Vienas iš pagrindinių šių dekoratyvinių plokščių privalumų yra tai, kad jos turi nepaprastai realistinį ir natūralų vizualinį efektą. Jei palyginsite šias plokštes su poliuretano plokštėmis, pastebėsite, kad jos ne tik yra reališkesnės ir gražesnės, bet ir ekonomiškesnės ir net atsparesnės. Be to jums nereikia jaudintis dėl šių plokščių įrengimo – jos yra optimalaus dydžio bei matmenų ir tiesiog prisukamos varžtais ar klijuojamos  prie sienos, tad patys galėsite jas sumontuoti, naudodami tam tikrus įrankius.

Kiti akmens plokščių naudojimo privalumai:

Galite naudoti jas tiek vidaus, tiek lauko sienoms.

Pasižymi puikiu tvirtumu bei ilgaamžiškumu.

Sukuria šiltą ir jaukią aplinką jūsų namuose.

Lengvai integruojamos į bet kokio stiliaus interjerą.

Didelis asortimentas įvairių tekstūrų, formų ir spalvų plokščių.

Galite montuoti dekoratyvines plokštes patys, nes montavimas nesudėtingas.

Nepaprastai realistiškai ir natūraliai atrodančios.