Apie mus

Tikriausiai esate žmogus, besidomintis būsto ar darbo aplinkos įrengimo naujovėmis bei ieškantis netradicinių interjero dekoravimo sprendimų. Visą tai rasite mūsų tinklalapyje bei dekoratyvinių medžiagų salone.

Apie mus

Kokybė

Siūlome  mūsų atstovaujamo italų gamintojo CEBOS COLOR dekoratyvinius dažus ir tinkus, skirtus vidaus ir išorės sienų apdailai. Visi produktai pasižymi  aukšta kokybe, natūralumu, atsparumu mechaniniam poveikiui bei ekologiškomis savybėmis. Medžiagų įvairovė leidžia sukurti įspūdingus dekoravimo sprendimus bet kokiam skoniui bei interjerui.

Patirtis

Savo veiklą vykdome nuo 2013 metų. Per šį laiką įgyvendinome nemažai projektų tiek privačiuose tiek visuomeniniuose interjeruose. Siūlome susipažinti su kai kuriais sienų dekoravimo pavyzdžiais mūsų atliktų darbų Galerijoje.

Bendradarbiavimas

Džiaugiames, turėdami galimybę bendradarbiauti su puikiais savo srities specialistais, dekoratoriais, apdailos meistrais, dizaineriais. Taip pat kviečiame visus norinčius patirti sienų dekoravimo malonumą prisijungti prie mūsų šaunios komandos arba tiesiog užeiti į saloną "Decoramentum" pasigrožėti įvairiais sienų dekorų pavyzdžiais.

Kodėl mes?

Mes siūlome Jums ne tik dažus ir tinkus. Mes siūlome kompleksinius sienų dekoravimo sprendimus, siekdami  maksimaliai patenkinti Jūsų pageidavimus bei lūkesčius. Ateikite pas mus ir įsitikinkite tuo patys!